Tragiczny finał poszukiwań tyszanina w Chicago. 21-latek nie żyje

2022-12-07 16:15
Nie żyje 21-letni Krzysztof z Tychów
Autor: Facebook

Krzysztof Szubert przebywał w Chicago w celach służbowych. W minioną sobotę wyszedł ze znajomymi z pracy do baru i już nigdy nie wrócił do hotelu. Rodzina 21-latka poinformowała, że mężczyzna nie żyje.

Tragiczny finał poszukiwań tyszanina. Rodzina potwierdziła informację, że 21-latek nie żyje.

12 listopada Krzysztof Szubert wyjechał do Stanów Zjednoczonych w celach służbowych. Mężczyzna na co dzień pracował w dziale IT w Knapp Incorporated, globalnej firmie technologicznej.

Krzysztof zatrzymał się w hotelu Home 2 Suites by Hilton Joliet w rejonie Chicago (adres: 4095 Hennepin Dr, Joliet, IL 60431, Stany Zjednoczone). Do Polski miał wrócić 17 grudnia.

W minioną sobotę (3.12) wraz z kilkudziesięcioma współpracownikami pojechał autobusem na firmowe przyjęcie bożonarodzeniowe do centrum Chicago. Po imprezie część osób poszła do baru Howl at the Moon. Wśród nich znajdował się Krzysztof.

Z relacji znajomego wynika, że tyszanin wyszedł z baru około godz. 21. Najprawdopodobniej chciał wrócić do hotelu, nigdy jednak tam nie dotarł. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną. Oba telefony mężczyzny (służbowy i prywatny) były nieaktywne od 4 grudnia. O jego poszukiwaniach informował portal SOS Zaginięcia.

Dziś (7 grudnia) rodzina Krzysztofa poinformowała, że ten nie żyje. Na ranem amerykańska policja wyłowiła ciało 21-letniego mężczyzny z jeziora Michigan na Oak Street Beach. Ofiara wyciągnięta z wody nie reagowała, a wkrótce potem stwierdzono zgon w Northwestern Memorial Hospital.

To jedno z najgłośniejszych zaginięć ostatnich 30 lat. Co stało się z Iwoną Wieczorek?

Posłuchaj audiobooka i poznaj KULISY SPRAWY!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE