Tragiczny finał poszukiwań 50-latka z Zabrza. Ciało mężczyzny znaleziono przy ogródkach działkowych

2023-01-24 19:46
Tragiczny finał poszukiwań 50-latka z Zabrza
Autor: KMP Zabrze

Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 50-letniego Grzegorza R., mieszkańca Zabrza. Jego ciało odnaleziono przy ogrodzeniu ogrodów działkowych „Nad Bytomką" w Gliwicach.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Grzegorza. Ciało znaleziono w Gliwicach

Niestety, nie żyje 50-letni Grzegorz R. z Zabrza, którego przez kilkanaście dni poszukiwała policja, gdyż zostało zgłoszone jego zaginięcie. 

We wtorek zabrzańscy stróże prawa, wspierani przez policjantów z katowickiego oddziału prewencji, strażaków oraz wolontariuszy, prowadzili poszukiwania w wytypowanym rejonie.

Ciało odnalazł jeden z zabrzańskich mundurowych. Znajdowało się ono przy ogrodzeniu ogrodów działkowych "Nad Bytomką" w Gliwicach. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, wykonano czynności procesowe. Sekcja zwłok pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny. 

Poszukiwania Grzegorza R. rozpoczęto 13 stycznia w okolicy Kąpieliska Leśnego w Zabrzu. Ostatni raz widziano go natomiast 8 stycznia w sklepie przy ul. Kondratowicza.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE