Tragedia w Rudzie Śląskiej. Mężczyzna dźgnął nożem ekspedientkę. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

i

Autor: zdjęcie czytelnika Mężczyzna zaatakował swoją byłą dziewczynę. Dźgnął ją nożem aż czterokrotnie

Tragedia w Rudzie Śląskiej. Mężczyzna dźgnął nożem ekspedientkę. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

2020-12-21 8:48

Co za tragedia! 29-latek z Rudy Śląskiej wszedł do jednego ze sklepów i zaatakował ekspedientkę. Dźgnął ją kilkukrotnie nożem. Okazało się, że pracownica sklepu to jego była dziewczyna. A ten brutalny atak był aktem zemsty. 30-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Koszmar w Rudzie Śląskiej. Mężczyzna wielokrotnie dźgnął nożem swoją byłą dziewczynę

Tragedia rozegrała się w niedzielę, 20 grudnia po południu tuż przed wejściem do sklepu Aldi w Rudzie Śląskiej przy ulicy Piastowskiej. Pracująca w markecie kobieta została zaatakowana przez swojego byłego partnera. 29-letni mężczyzna dźgnął byłą dziewczynę cztery razy nożem. Ciężko ranna kobieta trafiła do szpitala w Katowicach-Ochojcu.

Napastnika zatrzymała policja. Mężczyzna był pijany, w wydychanym powietrzu miał blisko promil alkohol.

- Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj będą z nim wykonywane czynności. Zabezpieczyliśmy też narzędzie, czyli nóż którym dokonał czterokrotnego ugodzenia w okolicach brzucha i klatki piersiowej - mówi nam Arkadiusz Ciozak z policji w Rudzie Śląskiej.

Dodajmy, że w ujęciu napastnika pomógł jego brat, który sam zatrzymał napastnika i zadzwonił na policję.

Sonda
Która dzielnica jest najbardziej niebezpieczna?
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE