Wydarzenia

Tragedia w Dąbrowie Górniczej. Mężczyzna wtargnął pod pociąg

W piątek na ul. Dworcowej w Dąbrowie Górniczej (stacja Ząbkowice) doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg. Jak przekazują służby, mężczyzna wtargnął pod pociąg.

Do zdarzenia doszło w piątek 9 czerwca około godz. 16:20. Na ulicy Dworcowej w Dąbrowie Górniczej pociąg osobowy relacji Warszawa Wschodnia - Praga potrącił ze skutkiem śmiertelnym mężczyznę o nieustalonej tożsamości. Mężczyzna wtargnął pod jadący skład z peronu. Działania służb na miejscu trwały do godziny 19. 

Potrzebujesz pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 22 22Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123pokonackryzys.pl

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Wiadomości ze Śląska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE