Tomasz M., zabójca 11-letniego Sebastiana już w areszcie. Tak "przywitali go" inni współwięźniowie [WIDEO]

2021-05-27 7:43
Tomasz M., zabójca 11-letniego Sebastiana już w areszcie. Tak przywitali go inni współwięźniowie [WIDEO]
Autor: Śląska Policja/Facebook Tomasz M. trafił do aresztu śledczego w Mysłowicach

Tomasz M. przyznał się do uprowadzenia i zamordowania 11-letniegi Sebastiana z Katowic. Optyk z Sosnowca usłyszał już zarzuty, m.in. zabójstwa. Wczoraj 41-latek został przewieziony do aresztu śledczego w Mysłowicach. W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające moment "przywitania" Tomasza M. przez innych współwięźniów. To nagranie mrozi krew w żyłach. Prawda jest jednak inna niż się wydaje.

Tomasz M., zabójca 11-letniego Sebastiana z Katowic jest już w areszcie. Tak "przywitali" go inni więźniowie

Na wniosek prokuratury sąd umieścił na trzy miesiące Tomasza M., optyka z Sosnowca w areszcie śledczym w Mysłowicach. Mężczyzna miał tam oczekiwać na kolejne czynności w jego sprawie. Jest oskarżony o uprowadzenie i zamordowanie 11-letniego Sebastiana z Katowic. Podczas śledztwa przyznał się do zarzutów i szczegółowo opisał w jaki sposób porwał i zabił 11-latka.

Nie jest tajemnicą, że oskarżeni i przestępstwa na tle seksualnym nie mają łatwego życia w więzieniu. Jednym z dowodów na to może być zamieszczony w sieci filmik z "przywitania" Tomasza M. przez innych współwięźniów w areszcie śledczym w Mysłowicach. Na nagraniu słychać krzyki i wulgaryzmy.

Zobaczcie sami. Nagranie poniżej.

Podobna "atmosfera" panuje w komentarzach pod umieszczonym nagraniem. Internauci życzą zabójcy 11-letniego Sebastiana jak najgorzej. Większość wpisów nie nadaje się do zacytowania.

Jak poinformowała jedna służba więzienna. Tomasz M. ostatecznie trafił do innego aresztu śledczego niż ten w Mysłowicach.

- Jest osadzony w innej jednostce penitencjarnej. Służba Więzienna nie udziela informacji na temat miejsca przebywania osób osadzonych - powiedział por. Grzegorz Fuchs.

Tomasz M. w areszcie będzie przebywał w izolacji?

Areszt śledczy to miejsce, gdzie przebywają tymczasowo aresztowani, którzy oczekują na wyrok sądu. Tomasz M., zabójca 11-letniego Sebastiana ma tam spędzić co najmniej najbliższe trzy miesiące. Jak podaje "Super Express", będzie mógł w areszcie liczyć na ochronę i izolatkę. Więźniowie takich przestępców jak Tomasz M. mogliby zlinczować, a władze aresztu nie chcą dopuszczać do takich samosądów.

Zabójcy 11-letniego Sebastiana grozi dożywocie

Tomasz M., 41-letni optyk z Sosnowca przyznał się do porwania i zamordowania 11-letniego Sebastiana z Katowic. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna, który ma bogatą przeszłość kryminalną i wyrok w zawieszeniu za próbę porwania dziecka, chciał tego feralnego dnia porwać dziewczynkę, ale przez przypadek wciągnął do samochodu 11-letniego Sebastiana. Chłopiec miał długie włosy i dlatego M. się pomylił.

To skończyło się tragicznie, bo 41-latek bał się, że chłopak na niego doniesie. Postanowił więc go udusić. Ciało owinął w folię bąbelkową i planował zabetonować na swojej działce pod garażem.

Tomaszowi M. grozi kara dożywotniego więzienia.

Rozmowa z ochroniarzem w Opalenicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE