Sylwia Lipka ma koronawirusa. Informację podała na Tik Toku, ale nagranie usunęła. Dlaczego?

2020-10-16 14:11
Sylwia Lipka ma koronawirusa. Informację podała na Tik Toku, ale nagranie usunęła. Dlaczego?
Autor: TikTok/Sylwia Lipka Sylwia Lipka otrzymała pozytywny wynik testy na koronawirusa

Sylwia Lipka ma koronawirusa. Piosenkarka i aktorka rodem z Knurowa pozytywny wynik testu otrzymała tuż przed próbą do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Młoda artystka o tym fakcie poinformowała na Tik Toku, ale potem zdecydowała się usunąć nagranie. Dlaczego?

Sylwia Lipka ma koronawirusa. Poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych

Sylwia Lipka zakażona koronawirusem? Aktorka, piosenkarka i influencerka zamieściła na Tik Toku filmik, z którego wynika, że otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Młoda gwiazda rodem z Knurowa testy robiła tuż przed próbą do programu "Taniec z Gwiazdami". Dwa testy dały wynik pozytywny. Trzeci trafił do laboratorium na dodatkowe badania.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat w gastronomii w czasie pandemii. „Codziennie budzimy się rano i mamy nadzieję, że to tylko zły sen”- mówi restauratorka z Katowic [AUDIO]

Nagranie, na którym piosenkarka informuje o pozytywnym wyniku testu już zniknęło z sieci. Czy to oznacza, że nie zobaczymy Sylwii Lipki w najbliższym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

ESKA XD #006
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE