Straszny wypadek motocyklisty w okolicach Rybnika. Mężczyzna roztrzaskał się na drodze. Leży nieprzytomny w szpitalu

2021-09-17 9:21

Koszmarny wypadek w Świerklanach. 36-letni motocyklista pędził z dużą prędkością po ulicy Plebiscytowej i w pewnym momencie nagle zjechał z drogi i roztrzaskał się na ogrodzeniu posesji. Mieszkaniec Rybnika został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Jest w ciężkim stanie.

To był koszmarny wypadek. W czwartek przed godziną 11.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Plebiscytowej z Pogodną w Świerklanach 36-letni kierujący motocyklem jadąc w kierunku ulicy Rybnickiej, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wywrócił pojazd. Mieszkaniec Rybnika został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Jastrzębiu – Zdroju. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna jest w ciężkim stanie i leży nieprzytomny w szpitalu.

- Apelujemy do motocyklistów, aby nie przekraczali dozwolonej prędkości oraz nie wyprzedzali w miejscach niedozwolonych. Są oni niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego i każde zdarzenie z ich udziałem może zakończyć się tragicznie w skutkach. Kierujący jednośladami powinni także zaopatrzyć się w ubranie przystosowane do jazdy na motocyklu, w tym w odblaskowe szelki lub kamizelkę oraz bezwzględnie stosować kask ochronny na głowę - apeluje śląska policja.

"Nie nazywajmy GÓ*A ambrozją". Bunt NIEZASZCZEPIONYCH. Protest "Stop Segregacji Sanitarnej"/Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE