Z akcją Eska Summer City pojawiliśmy się na plaży przy Stadionie Śląskim. Zobaczcie co się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-07-23 8:02 Artykuł sponsorowany

Nasza wakacyjna akcja Eska Summer City trwa! W każdy weekend możecie spotkać naszą ekipę w Galerii Katowickiej i powiedzieć kilka słów do eskowej kamery. Możecie też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i wygrać atrakcyjne nagrody. W ostatni weekend byliśmy też na plaży przy Stadionie Śląskim, gdzie rozkręcaliśmy imprezę. Zobaczcie na zdjęciach i na filmie jak to wyglądało.

Nasza letnia akcja Eska Summer City trwa w najlepsze. W ostatnią sobotę wraz z wami rozkręcaliśmy imprezę na sztucznej plaży przy Stadionie Śląskim. Oj, dużo się działo. Było sporo pozytywnej energii i uśmiechu. Co jeszcze działo się na plaży w sercu Śląska? W akompaniamencie eskowych hitów dziesięciu artystów ulicznych z całej Polski tworzyło graffiti na terenie Stadionu Śląskiego, podczas Tauron Silesia Beach.

Betonowe bloki, które znajdują się przy piaszczystej plaży, są częścią oprawy oświetleniowej, która została zaprojektowana przez znanego architekta Zdzisława Pelczarskiego. Ząb czasu nadgryzł fragmenty elewacji, ale dzięki wyobraźni i umiejętnościom artystów, szare ściany zyskały drugie życie.

ESKA Summer City - Stadion Śląski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eska Summer City. Szukajcie naszej ekipy

Letnia akcja Radia Eska na Śląsku dopiero się rozkręca. Szukajcie naszej ekipy w weekendy w Galerii Katowickiej. Wpadajcie też na Stadion Śląski. Czekamy na was z naszą eskową kamerą. Pokażcie się nam i zgarnijcie fajnie nagrody.

SZCZEGÓŁY: Startujemy z akcją Eska Summer City. Czekamy na was w Galerii Katowickiej. Rozdajemy kasę i łowimy diamenty

Artykuł sponsorowany