Smutne wieści z Piekar Śląskich. Zmarł Tomasz Cisek - były przewodniczący rady miasta

i

Autor: UM Piekary Śląskie Smutne wieści z Piekar Śląskich. Zmarł Tomasz Cisek - były przewodniczący rady miasta

Smutne wieści z Piekar Śląskich. Zmarł Tomasz Cisek - były przewodniczący rady miasta

We wtorek 14 lutego zmarł dr inż. Tomasz Cisek, były piekarski radny i doktor nauk technicznych na Politechnice Śląskiej. Miał 55 lat.

Dr. inż. Tomasz Cisek był wieloletnim radnym rady miasta w Piekarach Śląskich. 

W kadencji 2002-2006 był członkiem Komisji Budżetowo-Gospodarczej, Komisji Prawa i Porządku Publicznego oraz Komisji Rewizyjnej. W kadencji 2006-2010 – członkiem Komisji Rewizyjnej i Komisji Budżetowo-Gospodarczej, wybrany w 2008 roku wiceprzewodniczącym Rady Miasta Piekary Śląskie. W kadencji 2010-2014 został jej przewodniczącym. Jednocześnie przewodniczył Komisji Budżetu i Finansów, zasiadał w Komisji Gospodarki, Promocji i Rozwoju Miasta.

Dr inż. Tomasz Cisek był również: Prezesem Izby Gospodarczej w Piekarach Śląskich (od 2004 roku), Przewodniczącym Rady Klastra (Śląskiego Klastra Rewitalizacji i Technologii Środowiskowych), adiunktem na Politechnice Śląskiej w latach 2000-2016 oraz Prezesem Stowarzyszenia STORKOLIS. Ukończył Geofizykę Górniczą na Politechnice Śląskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE