Nowa pizzeria w Radzionkowie

i

Autor: Picca Radzionków FB

Gastronomia

Znana sieć pizzerii otwarła swój lokal w Radzionkowie. To nowość na mapie gastronomicznej

Sieć pizzerii "Picca" postanowiła otworzyć na Śląsku kolejną lokalizację. Tym razem wybór padł na Radzionków. W połowie marca przy ulicy Kużaja nastąpi tam otwarcie nowego lokalu. Jakich nowości można się spodziewać?

Nowa pizzeria w Radzionkowie. To znana sieciówka

Już za blisko dwa tygodnie w Radzionkowie przy ulicy Kużaja zostanie otwarta nowa pizzeria. Lokal należy do znanej sieciówki "Picca Life", która na Śląsku ma już kilka lokalizacji. O otwarciu pizzerii poinformowali w mediach społecznościowych właściciele.

Tak pół żartem pół serio odpowiadając na naprawdę wiele zapytań kiedy nastąpi otwarcie lokalu przygotowaliśmy Wam luźny filmik (taki do śmiechu), który będzie jednocześnie wstępem do klipu (termin nieznany). Zapraszamy serdecznie 10.03.2024 godzina 12:00 - czytamy w poście.

Przygotowania do otwarciu nowego lokalu trwają od dobrych kilku tygodni. Wiadomo też, że w dniu otwarcia będzie obowiązywała wyjątkowa promocja. Przy zamówieniu dwóch pizz, trzecią otrzymamy gratis.

Pizzeria "Picca" w Radzionkowie. To kolejny lokal na Śląsku

Warto wspomnieć o tym, że nowy lokal nie będzie jednym w naszym regionie. Sieciówka ma także swoje lokale w Świerklańcu, Mierzęcicach oraz Koszęcinie.

W menu można znaleźć ponad 20 rodzajów pizz, burgery, przekąski oraz sałatki. Ceny pizz wahają się od 21 do 59 złotych.

Przykładowo w Świerklańcu ocena lokalu w Google to 4,3 na 5 przy ponad 400. opiniach.