Śląskie: Zbudowali stok narciarski i małą skocznię. W centrum miasta. Na schodach. Nagranie jest hitem

i

Autor: UM Bielsko Biała/TikTok Śląskie: Zbudowali "stok" narciarski i małą skocznię. W centrum miasta. Na schodach. Nagranie jest hitem

Ciekawostka

Śląskie: Zbudowali "stok" narciarski i małą skocznię. W centrum miasta. Na schodach. Nagranie jest hitem

Intensywne opady śniegu sprawiły, że do głowy mogą przyjść różne, czasem nietypowe pomysły do głowy. w Jednym z miast w województwie śląskim amatorzy jazdy na nartach wpadli na nietypowy pomysł i w centrum miasta urządzili sobie górkę narciarską. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że zrobili ją na bardzo wysokich schodach. Nagranie jest już hitem.

Czy ze schodów można zjeżdżać na nartach? To nagranie pokazuje, że tak

Atak zimy w województwie śląskim dał się we znaki kierowcom, pasażerom kolei czy samolotów. Zima mocno sparaliżowała nasz region, jak i całą Polskę. Z powodu intensywnych opadów samoloty startowały z opóźnieniem bądź loty były odwoływane. To samo na kolei, opóźnienia bądź odwołane kursy sprawiały, że sporo osób spędziło ten weekend w bardzo nerwowej atmosferze. Byli jednak i tacy, którzy złą - przynajmniej w założeniu, aurę potrafili wykorzystać do nietypowych pomysłów. Tak też zrobili pewni śmiałkowie, którzy w w centrum miasta urządzili sobie narciarski stok. Zbudowali go... na schodach znajdujących się przy hotelu President w Bielsku-Białej.

Amatorzy jazdy na nartach urządzili sobie "stok" ubijając śnieg na schodach w ciągu ul. Przechód Schodowy w centrum miasta. Co więcej, w środkowej części "stoku" zrobili sobie małą skocznię, dzięki czemu ich zjazdy były naprawdę widowiskowe. Nagranie z jednego ze zjazdów podbija właśnie social media i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo efektownie z zaznaczeniem, że taki zjazd jest przeznaczony dla naprawdę doświadczonych narciarzy. Sami zobaczcie.