Zaginęła Dżesika Folda

i

Autor: Śląska Policja

Wiadomości

Śląskie. 17-letnia Dżesika Folda została odnaleziona. Nastolatka oddaliła się z terenu Zakładu Psychiatrii Dziecięcej

17-letnia Dżesika Folda, która 8 kwietnia samowolnie opuściła Zakład Psychiatrii Dziecięcej w Zbrosławicach (pow. tarnogórski), odnalazła się. Wypatrzył ją jadącą w autobusie operator kamer monitoringu.

Aktualizacja, godz. 21:

Dżesika Folda została odnaleziona. Tarnogórska policja przekazała, że zobaczył ją operator kamer monitoringu w autobusie linii 5 w Nakle Śląskim.

Wcześniej pisaliśmy: 

Zaginęła 17-letnia Dżesika Folda. Trwają jej poszukiwania

Dżesika Folda 9 kwietnia w godzinach porannych samowolnie opuściła teren ośrodka i udała się w nieznanym kierunku. Z informacji przekazanych przez opiekunów, zaginiona cierpi na schorzenia natury psychiatrycznej, dlatego jest niezdolna do samodzielnej egzystencji i można znaleźć się w zagrożeniu zdrowia, a nawet życia.

Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne długie spodnie, bluzę ciemną na zamek oraz koszulką koloru szarego i miała na sobie buty sportowe typu adidas koloru czarno-białego. Zaginiona ma krótkie ciemne włosy z grzywką. 

Osoby, które widziały zaginioną, bądź znają miejsce jej przebywania, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją pod numerem 47 853 42 55 lub alarmowym 112.

Dżesika Folda

i

Autor: Śląska Policja