Śląskie: Straszny wypadek motocyklisty. Uderzył wprost w barierki. Jechał z pasażerką [WIDEO]

2021-05-12 10:40
Śląskie: Straszny wypadek motocyklisty. Uderzył wprost w barierki. Jechał z pasażerką [WIDEO]
Autor: Śląska Policja 43-letni kierujący motocyklem wraz z pasażerką trafili do szpitala w wyniku doznanych obrażeń po zakończeniu jazdy na barierkach

To nagranie mrozi krew w żyłach. Jeden z kierowców zarejestrował jak jadący przed nim motocyklista traci panowanie nad jednośladem i z impetem uderza w barierki. Kierowca motocykla i jego pasażerka wylatują w powietrze i lądują na jezdni. A to tylko jeden z trzech niezwykle groźnych wypadków z udziałem motocyklistów w ostatnich dniach. Dwa z nich zakończyły się niestety tragicznie.

Jak podaje Śląska Policja, tylko w ciągu ostatnich 5 dni na śląskich drogach doszło do 3 wypadków motocykli. 2 osoby zginęły, a 2 odniosły poważne obrażenia.

W ostatni na DW 911 łączącej Bytom z Piekarami Śląskimi doszło do zdarzenia, w którym śmierć poniósł 41-letni motocyklista. Niemalże w tym samym miejscu, w niedzielę, 43-letni kierujący motocyklem wraz z pasażerką trafili do szpitala w wyniku doznanych obrażeń po zakończeniu jazdy na barierkach. Po kolejnych dwóch dniach, we wtorek, na DK 88 w Gliwicach zginął kolejny motocyklista. Miał 55 lat. A to niestety dopiero początek sezonu motocyklowego.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje prof. Leszek Miszczyk. Wybitny śląski onkolog zginął w wypadku na DK88 w Gliwicach

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁ WYPADEK MOTOCYKLISTY NA DW 911

Śląskie: Straszny wypadek motocyklisty. Uderzył wprost w barierki. Jechał z pasażerką

- Motocykl, motorower, skuter czy rower to środki transportu, z których korzystamy z przyjemnością w ciepłe dni. Przypominamy jednak, że te formy korzystania z dróg są obarczone wieloma czynnikami ryzyka. Niechroniony uczestnik ruchu drogowego nie ma zewnętrznej osłony przed zdarzeniami na drodze - przypominają śląscy policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE