Śląskie: Starsza pani została zepchnięta ze schodów w Biedronce. Policja szuka sprawcy oraz świadków zdarzenia

2021-09-15 8:58
Śląskie: Starsza pania została zepchnięta ze schodów w Biedronce. Policja szuka sprawcy oraz świadków zdarzenia
Autor: KMP Gliwice Do zdarzenia doszło w połowie lipca, ale dopiero teraz policja pokazał nagranie zdarzenia

Do groźnej sytuacji doszło kilka tygodni temu tuż przy sklepie Biedronka w Gliwicach. 81-letnia kobieta została tam zepchnięta z wysokich schodów i doznała poważnych obrażeń ciała. Policja opublikowała film, na którym widać całe zdarzenie. Teraz szuka sprawcy oraz świadków.

Policjanci z Gliwic opublikowali właśnie nagranie przedstawiające groźne zdarzenie, do którego doszło w połowie lipca na terenie sklepu Biedronka przy ulicy Marzanki. Na filmie z monitoringu widać jak starsza kobieta wchodzi po schodach prowadzących do marketu Biedronka i staje na podeście przed drzwiami. W tym momencie odwrócony do niej plecami mężczyzna w białej koszulce odwraca się i nieświadomie popycha 81-latkę, która spada ze schodów. Seniorka odniosła poważne obrażenia ciała. Sprawę bada policja.

- Komisariat nr 1 w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania uszkodzenia ciała 81-latki. 12 lipca o godz. 12.26 starsza pani spadła ze sklepowych schodów, doznając obrażeń. Do zdarzenia doszło przy supermarkecie na ul. Marzanki 21 w Gliwicach. Świadkowie zdarzenia oraz mężczyzna, ubrany w białą koszulkę oraz białe spodnie, proszeni są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. szt. Tomaszem Mazurkiem, tel. 47 8590 117 - czytamy w policyjnym komunikacie.

Śląskie: Starsza pania została zepchnięta ze schodów w Biedronce. Policja szuka sprawcy oraz świadków zdarzenia
Autor: Google maps
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE