Śląskie: Pijany kierowca uderzył w słup, który przewrócił się na dom jednorodzinny

2021-12-07 9:28
Śląskie: Pijany kierowca uderzył w słup, który przewrócił się na dom jednorodzinny
Autor: Śląska Policja

Do kuriozalnego zdarzenia doszło na jednej z ulic w Ornontowicach. Pijany kierowca uderzył w przydrożny słup energetyczny, a ten przewrócił się na dom jednorodzinny. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Do kuriozalnej i bardzo groźnej sytuacji doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Ornonowicach. Kierujący daewoo lanos uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się na budynek mieszkalny. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, w pojeździe już nikogo nie było.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia około godziny 02.00. Mieszkaniec uszkodzonego budynku przekazał policjantom, że w środku nocy usłyszał ogromny huk i poczuł wstrząs. Kiedy wyszedł przed dom, w samochodzie, na miejscu pasażera, siedział młody mężczyzna, który od razu po zdarzeniu uciekł w stronę jednego z osiedli mieszkaniowych.

- Policjanci patrolu rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Mundurowi wiedzą już kto jest właścicielem samochodu oraz kto brał udział w zdarzeniu. Zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie, obaj byli pijani. Śledczy przeprowadzili szczegółowe oględziny auta i zabezpieczyli wiele śladów. Sprawę wyjaśniają policjanci Komisariatu Policji w Orzeszu - przekazała mikołowska policja.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE