Śląskie: Makabryczne odkrycie w lesie pod Rybnikiem. Znaleziono oskórowanego psa bez łap ZDJĘCIA +18‬

i

Autor: Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią Śląskie: Makabryczne odkrycie w lesie pod Rybnikiem. Znaleziono oskórowanego psa bez łap ZDJĘCIA +18‬

Prawdziwy koszmar

Śląskie: Makabryczne odkrycie w lesie pod Rybnikiem. Znaleziono oskórowanego psa bez łap ZDJĘCIA +18‬

W lesie w Leszczynach pod Rybnikiem doszło do makabrycznego odkrycia. Znaleziono tam w reklamówce częściowo oskórowane włoki psa bez głowy i łap. Zwierzę znaleźli wolontariusze jednej z fundacji zajmującej się pomaganiem zwierzętom, która prosi o pomoc w znalezieniu zwyrodnialca.

Pod Rybnikiem znaleziono zmasakrowane zwłoki psa

Bestialsko zmasakrowane zwłoki psa znaleziono 4 stycznia tego roku w lesie w Leszczynach pod Rybnikiem. Sprawę nagłośniła fundacja „Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią” z Rybnika udostępniając w niedzielę post z z makabrycznymi zdjęciami i opisem na swoim profilu na Facebooku. 

Prosimy o wszelkie informacje ! W Leszczynach 4.01.2024 r w reklamówce z biedronki został znaleziony oskórowany pies pozbawiony głowy i łap. Jeśli wiecie cokolwiek o okolicznościach tego okrutnego czynu noszącego znamiona PRZESTĘPSTWA  prosimy o kontakt - brzmi apel fundacji, która informuje, że sprawą zajmuje się policja w Czerwionce- Leszczynach.

Fundacja liczy, ze wśród internautów znajdzie się osoba, która pomoże ustalić sprawcę tak bestialskiego potraktowania zwierzęcia.za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem” sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Gdy dokona tego ze szczególnym okrucieństwem, może trafić dostać nawet 5 lat więzienia.