Śląskie: Co za tragedia! Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd, który sam zbudował

i

Autor: Śląska Policja

Śląskie: Co za tragedia! Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd, który sam zbudował

2021-08-24 8:24

Do strasznej tragedii doszło w poniedziałek rano w miejscowości Złochowice w gminie Opatów. W pobliżu jednej z posesji, w strumieniu odnaleziono ciało 43-letniego mężczyzny, które było przyciśnięte pojazdem terenowym własnej konstrukcji.

W poniedziałek, 24 sierpnia około godziny 8.40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące tragicznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Złochowice, w gminie Opatów. Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkanka Złochowic w pobliżu swojej posesji odnalazła ciało 43-letniego syna, które znajdowało się w niewielkim strumieniu i było przyciśnięte przez pojazd mechaniczny własnej konstrukcji służący do jazdy terenowej. 

Kryminalni przybyli na miejsce zabezpieczyli ślady i dowody mające związek ze zdarzeniem. Prokurator Rejonowy w Częstochowie zarządził sekcję zwłok 43-latka, która między innymi pozwoli ustalić dokładną przyczynę i czas śmierci mężczyzny.

Zabezpieczono również pojazd, którym poruszał się 43-latek, w celu przeprowadzenia badań technicznych przez biegłego sądowego. Okoliczności i przyczyny tej tragedii wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nad nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Edyta Górniak o pandemii: Ludzie analizują to, co mówię