Śląskie: Autobus miejski uderzył w drzewo. Są ranni!

2022-01-12 10:36
Śląskie: Autobus miejski uderzył w drzewo. Są ranni!
Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Miejski autobus w środę rano w Jastrzębiu Zdroju (Śląskie) uderzył w drzewo. 8 osób jest badanych na miejscu zdarzenia - poinformowała rzeczniczka śląskiej straży pożarnej młodsza brygadier Aneta Gołębiowska.

Do zdarzenia doszło krótko przed godz. 9 przy ul. Pszczyńskiej. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej, 2 zespoły Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i 2 ratownictwa medycznego.

- Kierowca autobusu komunikacji miejskiej najprawdopodobniej stracił przytomność, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w drzewo. 9 osób poszkodowanych z tego autobusu zostało przewiezionych do szpitala. Jedno dziecko 4-letnie po przebadaniu zostało zwolnione do domu. Dwie osoby zostały zabrane przez śmigłowce LPR - powiedziała nam asp. Halina Semik rzeczniczka jastrzębskiej policji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE