Siemianowice Śląskie: Awaria pralki doprowadziła do zatrzymania poszukiwanej kobiety

2022-11-28 21:42
Pralka
Autor: pixabay.com

Policjanci zatrzymali poszukiwaną kobietę… dzięki awarii. 27-latka wpadła, bo wychodząc z domu zostawiła włączoną pralkę, która zalała sąsiadów.

Mieszkanie jednego z bloków w Siemianowicach Śląskich znalazło się „pod wodą”. Małą powódź spowodowała awaria pralki, która znajdowała się piętro wyżej. Mieszkańcy postanowili skontaktować się z właścicielką mieszkania, ale kiedy okazało się, że nikt nie otwiera drzwi postanowili wezwać na pomoc policjantów i strażaków.

Poszukiwana właścicielka mieszkania

Okazało się, że mieszkająca tam kobieta jest w pracy, a w mieszkaniu może znajdować się jej małoletnie dziecko. - Sąsiedzi próbowali nawiązać kontakt telefoniczny z właścicielką, jednak jej telefon był wyłączony. Wtedy podjęto decyzję o wyważeniu drzwi i wejściu do mieszkania - informują policjanci.

Mundurowi zastali w środku wystraszonego 10-latka, który nie wiedział co ma robić. Policjanci uspokoili chłopca i zakręcili dopływ wody do pralki. W tym czasie do mieszkania wróciła matka chłopca. Okazało się, że w pracy wyładował jej się telefon.

W trakcie legitymowania kobiety wyszło na jaw, że jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Na szczęście miała możliwość zapłacenia grzywny w zamian za karę więzienia – z czego skorzystała.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE