Shakira wyznaje prawdę o rozstaniu z Pique! Najmroczniejsza godzina mojego życia

i

Autor: Shutterstock

Milion dolarów - tyle życzy sobie Shakira za zaśpiewanie 2 piosenek na Sylwestrze z Polsatem

Shakira na sylwestrze z Polsatem? W tym roku sylwester z Polsatem zamiast na Stadionie Śląskim odbędzie się w Parku Śląskim. Media informują, że Polsat może w tym roku zdecydować się na ściągnięcie do Polski gwiazdy międzynarodowego formatu. Obok Dody i Maryli Rodowicz może zagrać… Shakira.

Nie milknął plotki na temat tego, kto z międzynarodowych artystów, bądź artystek wystąpi na Sylwesterze z TVP w Zakopanem, teraz portal plotek.pl informuje, że stacja Polsat prowadzi negocjacje z Shakirą.

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie głośne międzynarodowe nazwiska najlepiej przyciągają żądnych sylwestrowych emocji widzów. Sylwestrowa Moc Przebojów, która kolejny rok odbędzie się w Chorzowie przygotowuje kogoś specjalnego, kto mógłby uświetnić sylwestrową zabawę swoją obecnością.

Więcej o sylwestrze z Polsatem

Shakira na sylwestrze z Polsatem?

Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest… Shakira! – powiedział redakcji plotek.pl informator z Polsatu.

Podobno menedżer za dwie piosenki Shakiry na sylwestrze z Polsatem w Parku Śląskim zażądał miliona dolarów, ale nawet ta kwota nie zniechęciła szefostwa Polsatu od negocjacji.

Niedawno informowaliśmy o głównych gwiazdach, które wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie. Nikt wtedy nie podejrzewał, że pośród m.in. Dody, Cleo, czy Maryli Rodowicz pojawi się Shakira.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE