Sanah: Koncert Uczta nad Ucztami na Stadionie Śląskim promuje "Najlepszy dzień w moim życiu"

Wokalistka Sanah nagrała clip do najnowszego utworu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, który zapowiada koncert Uczta nad ucztami. Bilety na koncert Sanah 15 sierpnia 2023 r. na Stadionie Śląskim już można kupić. W teledysku widzimy sportową arenę z boiskiem, na którym tańczy Sanah. "Mam dziś 25 lat, coś krzywo patrzę na świat i marzę wciąż o stadionie" - śpiewa Sanah.

Sanah: "Najlepszy dzień w moim życiu"

Sanah to obecnie najpopularniejsza wokalistka w Polsce. Wszystko, czego się tknie, obraca się w złoto. W jednym roku nagrała płytę pt. "Uczta", która znalazła się na szczycie list przebojów oraz płytę "Poezyje", będące prezentem dla jej fanów i jednocześnie spełnieniem jej marzeń, aby śpiewać poezje. 

Także w tym samym czasie wzięła udział w dwóch ogromnych trasach koncertowych "Uczta" oraz "Bankiet". Niemal za każdym razem bilety sprzedawane były do ostatniego miejsca.

W grudniu Sanah zaprezentowała najnowszą piosenkę pt. "Najlepszy dzień w moim życiu".

Clip został nagrany w znacznej części na Stadionie Śląskim nieprzypadkowo, bo promuje koncert "Uczta nad ucztami", który odbędzie się 15 sierpnia właśnie na Stadionie Śląskim.

Sanach: koncert na Stadionie Śląskim BILETY

Bilety na koncert Sanah na Stadionie Śląskim 15 sierpnia 2023 już są w sprzedaży.

 • Miejsce siedzące Pula I Trybuny Kat. 1 - 269,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula II Trybuny Kat. 1 - 279,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula I Trybuny Kat. 2 - 219,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula II Trybuny Kat. 2 - 229,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula I Trybuny Kat. 3 - 169,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula II Trybuny Kat. 3 - 179,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula I Trybuny Kat. 4 - 99,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula II Trybuny Kat. 4 - 119,00 zł
 • Miejsce siedzące Pula III Trybuny Kat.4 - 129,00 zł
 • Płyta - miejsce stojące Pula I Płyta - 139,00 zł
 • Płyta - miejsce stojące Pula II Płyta - 149,00 zł
 • Płyta - miejsce stojące  Pula III Płyta - 159,00 zł

Tutaj znajdziesz bilety na koncert Sanah na Stadionie Śląskim

Zobacz zdjęcia Sanah na Stadionie Śląskim

Sanah promuje koncerty na stadionach

Najnowszy utwór Sanah "Najlepszy dzień w moim życiu" jest autobiograficzny. Nie brakuje w nim słów mówiących o prywatnym życiu wokalistki. Fani zwrócili jednak uwagę na to, co nie jest powiedziane wprost. To zapowiedź najnowszego przedsięwzięcia Sanah - ogromnych koncertów na stadionach w całej Polsce.

Świadczyć o tym mają także słowa ostatniej zwrotki utworu:

mam dziś dwadzieścia pięć lat

coś krzywo patrzę na świat

i marzę wciąż o stadionie

może ten najlepszy dzień

niedługo sam znajdzie mnie

do zo po drugiej stronie

W ostatnim ujęciu clipu widzimy przekreślony napis "Najpiękniejszy dzień w moim życiu" z dopiskami, które tworzą "Najlepsze dni w moim życiu". 

Już wiadomo, że chodzi o stadionową trasę koncertową, która odbędzie się już w 2023 r. i ogromny koncert, jaki odbędzie się na Stadionie Śląskim.

Uczta nad Ucztami to zwieńczenie swoistego festiwalu artystki, rozpoczętego w 2022 roku dwoma platynowymi albumami muzycznymi i dwiema wyprzedanymi trasami, w tym BANKIETu z 50 osobową Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i 30 osobowym Silesian Chamber Choir Ad Libitum, które zadowoliły najbardziej wymagających słuchaczy. Sanah połączy ze sobą dotychczasowe wcielenia artystyczne i jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. Tym razem, w najszerszym gronie, weźmiemy udział w największej uczcie muzycznej, którą zgotuje nam najpopularniejsza polska artystka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE