Ruda Śląska. Pieszy potrącony na pasach w samym centrum miasta. Nagranie mrozi krew w żyłach [WIDEO]

2020-12-16 7:47
Ruda Śląska. Pieszy potrącony na pasach w samym centrum miasta. Nagranie mrozi krew w żyłach [WIDEO]
Autor: YouTube/Business Center Ruda ŚLąska Groźny wypadek w Rudzie Śląskiej. Pieszy potrącony w centrum miasta

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej. W samym centrum miasta na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia starszego mężczyzny. Nagranie z monitoringu wygląda przerażająco!

Potrącenie pieszego w Rudzie Śląskiej. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 14 grudnia rano w Rudzie Śląskiej. Na ulicy Niedurnego, już na wysokości placu Jana Pawła II, 31-letni kierowca nissana potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 77-letniego mężczyznę. Starszy pan trafił do szpitala z raną głowy.

Zdarzenie wyglądało niezwykle groźnie. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Na filmie widzimy szybko zbliżającego się do pasów czarnego nissana. Kierowca nie zwolnił przed przejściem dla pieszych i potrącił mężczyznę, który zdążył już pokonać połowę drogi. Wyglądało to bardzo źle. Sami zobaczcie.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze - zarówno kierowców jak i pieszych. Niestety aktualnie panująca aura sprzyja niebezpiecznym zdarzeniom na drodze. Jest ślisko, mgliście, dżdżyście i zmrok zapada bardzo szybko.

Tylko u nas! Tak Lewandowski strzelił pierwszego karnego w karierze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE