Ruda Śląska: Pędził swoim Porsche blisko 200 km/h na DTŚ. Młody kierowca odpowie przed sądem za wykroczenie [WIDEO]

2020-02-24 14:44
Ruda Śląska: Pędził swoim Porsche blisko 200 km/h na DTŚ. Młody kierowca stracił prawo jazdy [WIDEO]
Autor: KMP Ruda Śląska

Kolejny pirat drogowy na Drogowej Trasie Średnicowej. Tym razem policjanci grupy SPEED zatrzymali 31-letniego mieszkańca Zabrza, który pędził swoim superszybkim Porsche 911 180 km/h na rudzkim odcinku średnicówki. I to w godzinach szczytu. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkość do 100 km/h. 31-letni zabrzanin odpowie za to wykroczenie przed rudzkim sądem.

Pirat drogowy na DTŚ w Rudzie Śląskiej

Piątek, godzina 15:30. Jedna z głównych arterii w województwie śląskim. Policjanci z grupy SPEED jadą Drogową Trasą Średnicową z Katowic w kierunku Gliwic. W pewnym momencie z lewej strony wyprzedza ich superszybkie Porsche 911. Za kierownicą 31-letni mieszkaniec Zabrza, któremu chyba bardzo się spieszy, bo w momencie pomiaru prędkości samochód z 600-konnym silnikiem ma zmierzone ponad 180 km/h. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkość do 100 km/h. Oznacza to, że młody kierowca z Zabrza musiał pożegnać się z prawem jazdy. Za to wykroczenie odpowie przed sądem.

Zobaczcie na filmie jak pędzi Porsche 911 na Drogowej Trasie Średnicowej.

Pirat w Rudzie Śląskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE