Ruch Chorzów zdeklasował rywala - Piasta Gliwice na Stadionie Śląskim

i

Autor: Photo Art Service

Piłka nożna

Ruch Chorzów kontra Piast Gliwice. Co to były za emocje! Kibice oszaleli! Zobaczcie ZDJĘCIA

2024-03-01 23:35

Mecz 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy na Stadionie Śląskim w Chorzowie okazał się szczęśliwy dla Niebieskich, którzy dali prawdziwy popis i znokautowali rywala - Piasta Gliwice, wygrywając 3:0.

Niebiescy znokautowali Piasta. 3:0 w meczu na Stadionie Śląskim

Trzeba przyznać, że piłkarze Ruchu Chorzów dali z siebie naprawdę wszystko! W meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, który rozegrał się w piątkowy wieczór na Stadionie Śląskim dosłownie rozłożyli na łopatki Piasta Gliwice.

Niebiescy zgarnęli zwycięstwo wynikiem 3:0! Sędziował Paweł Raczkowski. Ruch Chorzów na murawie od początku meczu był faworytem. Oto bramki:

  • 1:0 - Robert Dadok 34'
  • 2:0 - Daniel Szczepan 56' (k.)
  • 3:0 - Patryk Sikora 66'

Żółte kartki otrzymali: Dadok (Ruch) i Holubek (Piast). 

Piast Gliwice zajmuje aktualnie 13. miejsce w tabeli, czyli jedno dalej, niż przed dzisiejszym meczem, a Ruch Chorzów utrzymał 17. lokatę. 

Na Stadionie Śląskim drużyny dopingowało ponad 15 tysięcy widzów. Atmosfera na widowni była fantastyczna. Zobaczcie w naszej galerii ZDJĘCIA z meczu. 

Znasz te teksty komentatorów sportowych? One przeszły do historii

Pytanie 1 z 15
„On jest szalony, ale wnosi do sportu to, co jest fantastyczne, niepowtarzalne!” - krzyczał Włodzimierz Szaranowicz podczas konkursu w Vancouver w 2009 roku. Kogo dotyczyły te słowa?