Premiera serialu Rosj. Millenium

i

Autor: Kadr z filmu - Netflix

Premiera serialu Rojst

Rojst Millenium podano datę premiery trzeciego sezonu. Sceny kręcono w województwie śląskim

Już w lutym 2024 roku odbędzie się premiera długo wyczekiwanego trzeciego sezonu serialu "Rojst Millenium". Wiadomo, że w produkcji w reżyserii Jana Holubka nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, w których role wcielili się Magdalena Różyczka, Dawid Ogrodnik, Łukasz Simlat i Andrzej Seweryn. Natomiast cześć scen kręcona była na Śląsku.

Rojst Millenium - data premiery jest już znana

Na ten dzień fani serialu Rojst czekali od wielu miesięcy. W środę, 28 lutego odbędzie się premiera trzeciego sezonu "Rojst Millenium". Produkcja w reżyserii Jana Holubka przez prawie sześć lat dorobiła się wielu fanów - premiera pierwszej części odbyła się w sierpniu 2018 roku.

Nadchodzi nowe millenium. Stare sprawy zyskują szerszy kontekst. Przeszłość dogania bohaterów w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemnice w lesie na Grontach domagają się rozwiązania - czytamy w opisie fabuły platformy Netflix.

Sześcioodcinkowy serial przyniesie kontynuację znanych widzom bohaterów. Na ekranach zobaczymy także losy nowych postaci i ich kryminalnych tajemnic. Będą nimi na przykład Janusz Gajos i Tomasz Schuchaardt oraz Filip Pławiak.

Obsada trzeciego sezonu serialu Rojst

W obsadzie serialu "Rojst" pojawią się przede wszystkim aktorzy znani z poprzednich dwóch części, m.in. Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Marcin Bosak, Agnieszka Żulewska, Piotr Fronczewski oraz Michał Pawlik. Twórcy postanowili wnieść także nutę świeżości - widzowie na ekranach, oprócz wyżej wymienionych aktorów, zobaczą  Michalinę Łabacz, Tomasz Sapryka, Konrada Eleryka i Wojciech Kalarusa. 

Za scenariusze odpowiadają Jan Holoubek i Kasper Bajon, a za zdjęcia - Maciej Sobieraj.

"Rojst Millenium". Sceny kręcono w woj. śląskim

W nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć województwo śląskie. To właśnie tam kręcone były sceny do serialu "Rojst Millenium". Zdjęcia powstawały na dworcu PKP w Częstochowie od 13 stycznia 2023 r. Natomiast w dzielnicy Zadole w Katowicach sceny kręcone były w marcu. Ekipa filmowa pojawiła się przy ul. Gdańskiej.

Przypomnijmy, że Katowice nie wystąpią po raz pierwszy w tym serialu. Zdjęcia w przeszłości były kręcone przy ośrodku sportowym przy stadionie GKS Katowice, w hotelu Silesia, na ul. Piotra Skargi czy przy Spodku. Ponadto sceny powstawały również w innych miastach naszego województwa - w Częstochowie, Raciborzu i Zabrzu.

Zobaczcie kulisy pracy ekipy filmowej serialu Rojst Millenium.