ReZi odwiedził Targi Edukacji w Rybniku!

i

Autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach mat. pras.

ReZi poprowadził wykład

ReZi odwiedził Targi Edukacji w Rybniku! Poprowadził specjalny wykład dla studentów

We wtorek, 21 marca 2023 r., w rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyły się Targi Edukacji. W trakcie wydarzenia studenci i kandydaci mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach. Jednym z nich był wykład popularnego YouTubera.

W Rybniku Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest obecny od 2002 roku. Funkcjonuje tam zamiejscowy Wydział Biznesu, Finansów i Administracji. To właśnie na tym wydziale odbyły się Targi Edukacji.

Podczas wydarzenia miały miejsce warsztaty komputerowe oraz interesujące wykłady, które zgromadziły liczną publiczność – informują pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach:

  • Czy łatwo zarządzać pieniędzmi? Budżet domowy w warunkach inflacji",
  • "Od gier po rachunkowość - jak czytać sprawozdanie finansowe na podstawie CD PROJEKT producenta "Wiedźmina",
  • Pensja brutto, a ile dostanę na rękę?.

Następnie odbył się wykład na temat innowacji, który poprowadziła dr Maria Czech z Katedry Bankowości i Rynków Finansowych. Cieszył się dużym zainteresowaniem, co pokazała aktywność słuchaczy.

Znany YouTuber na Targach Edukacji w Rybniku

Po wykładzie uczestnicy pozostali w rybnickiej Auli, a zgromadzonych powitał dr inż. Tomasz Zieliński, prof. UE, Prodziekan - Dyrektor Filii w Rybniku, przedstawiając przy tym gościa specjalnego, którym był Remigiusz „reZi” „reZigiusz” Wierzgoń, popularny YouTuber.

Nie bez powodu ten twórca internetowy pojawił się w rybnickiej filii UE Katowice. ReZi pochodzi z Rybnika. A na specjalnym wykładzie mobilizował studentów oraz kandydatów, żeby robili to, co kochają, a także, aby dążyli do wyznaczonych przez siebie celów i nie poddawali się przy tym.

Uczestnicy zadawali liczne pytania, a po zajęciach przyszedł czas na zrobienie sobie zdjęć oraz zdobycie autografu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE