Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski!

2022-01-20 20:19
Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski
Autor: Natalia Czarnuch

Piłkarskie emocje i magiczna atmosfera wracają na Stadion Śląski. Już 29 marca reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra mecz w Chorzowie.

Biało-czerwoni zagrają na Stadionie Śląskim. Tak postanowił Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej.​ To będzie 61. mecz reprezentacji Polski w Kotle Czarownic. Do tej pory aż 25 spotkań zakończyło się zwycięstwem Polaków. 29 marca Polska zmierzy się ze Szwecją lub Czechami - rywala poznamy dopiero po spotkaniu z Rosją, które odbędzie się 5 dni wcześniej - 24 marca o godzinie 18:00 na Łużnikach w Moskwie.Śląsk to kolebka polskiej piłki narodowej, wiemy, że tutaj lata temu odbywały się wspaniałe mecze. To tutaj było to miejsce - ten Kocioł Czarownic, który przyciągał kibiców i sprawiał radość - mówi rzecznik prasowy Stadionu Śląskiego, Przemysław Plisz.

Ostatnie dwa mecze biało-czerwonych, które były rozegrane w ubiegłym roku w Chorzowie różniły się od poprzednich - na trybunach zabrakło dwunastego zawodnika, czyli kibiców. Sprzedaż biletów na marcowe spotkanie reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim startuje 10 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE