Rekordowa nagroda specjalna dla pracowników Biedronki

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express

Premia roczna

Rekordowa nagroda specjalna dla pracowników Biedronki. Kto ją otrzyma?

Prawie 60 tys. pracowników sieci Biedronka otrzyma w kwietniu nagrodę specjalną w wysokości 3750 zł brutto. Jak się okazuje: będzie to najwyższa nagrodą tego typu, jaką spółka wypłaciła do tej pory.

Pracownicy Biedronki otrzymają w kwietniu nagrodę specjalną. Jest rekordowa

W kwietniu prawie 60 tys. pracowników sieci Biedronka otrzyma rekordową premię. Wyniesie ona 3750 zł brutto. W ubiegłym roku wynosiła ona 2800 zł brutto, natomiast w 2021 - 2500 zł brutto.

- Jest to najwyższa w historii Biedronki wartość nagrody, która nagradza pracowników za ogromną pracę i wysiłek w osiągnięcie wyników finansowych w kolejnym, trudnym ekonomicznie roku - informuje biuro prasowe w opublikowanym komunikacie. 

Jak czytamy, wspomnianą nagrodę otrzymają pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, którzy pracują na stanowiskach niemenedżerskich.

Uprawnieni do premii są pracownicy, którzy rozpoczęli pracę na rzecz sieci, na podstawie umowy o pracę, nie później niż 1 kwietnia 2022 roku i byli zatrudnieni również w dniu 1 kwietnia 2023. 

- Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu - dodają przedstawiciele biura prasowego sieci Biedronka. 

Ponadto ich wszystkie nieobecności w ubiegłym roku nie mogą przekroczyć łącznie 180 dni. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE