Wyszedł na piwo w plenerze

i

Autor: KMP Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Razem z kolegą pił piwo "pod chmurką". Wieczór skończył za kratami

26-latek i 30-latek postanowili spotkać się na piwo w plenerze, w okolicy aresztu przy ul. Opolskiej. Lokalizacja okazała się pechowa - i bardzo wymowna. Bowiem jeszcze tego samego wieczoru młodszy mężczyzna trafił za kraty.

Na pewno nie tak wyobrażał sobie wieczorny wypad na miasto pewien 26-latek z Tarnowskich Gór. Umówił się ze starszym kolegą na piwo w plenerze. Mężczyźni upatrzyli sobie ławeczkę w okolicy aresztu przy ul. Opolskiej.

Lokalizacja okazała się pechowa - i wymowna. Na pijących piwo mężczyzn natrafili policjanci z katowickiej prewencji. 26-latek i 30-latek otrzymali mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym. Ale to nie koniec.

Mundurowi sprawdzili dane tarnogórzan w policyjnej bazie. Okazało się, że młodszy mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez sąd. Policjantom nie pozostało nic innego, niż odprowadzić 26-latka do policyjnej celi, skąd następnie trafił do aresztu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE