Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA

Quiz

QUIZ Dawid Podsiadło. Jak dobrze znasz przeboje artysty z Dąbrowy Górniczej? Sprawdź się!

Dawid Podsiadło to fenomen na polskim rynku muzycznym. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Artysta wyprzedaje największe hale i stadiony w kraju, a jego hity śpiewa cały kraj. Czy znasz wszystkie przeboje Dawida Podsiadły? Sprawdź się w naszym QUIZIE.

Czy znasz piosenki Dawida Podsiadły? QUIZ

Dawid Podsiadło to najpopularniejszy obecnie polski artysta. Co do tego nie ma wątpliwości. To on zagrał na Stadionie Narodowym w Warszawie dla 80 tys. osób. To absolutny rekord. 

Podsiadło ma na swoim koncie cztery studyjne albumy i szereg nagród, które tak naprawdę ciężko zliczyć. Artysta z Dąbrowy Górniczej bez problemu wyprzedaje największe hale i stadiony w kraju. W 2024 zagra kolejne wielkie koncerty. I pewnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym temacie. 

Dawid Podsiadło, który w tym roku skończył 30 lat, znany jest z wielu przebojów. Jego utwory grane są przez największe stacje radiowe w Polsce. Trzeba to jasno przyznać - twórca takich hitów, jak "Trójkąty i kwadraty", "Małomiasteczkowy" czy "To co masz Ty!", to absolutny fenomen na rodzimym rynku muzycznym, który - jak widać - nie zamierza się zatrzymywać. 

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć quiz składający się z dziesięciu pytań dotyczący znajomości tekstów. Jak dobrze znasz przeboje artysty? Sprawdź się. Fani Dawida Podsiadły na pewno bez problemu zdobędą maksymalną liczbę punktów.

QUIZ Dawid Podsiadło. Jak dobrze znasz przeboje artysty z Dąbrowy Górniczej? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego utworu artysty pochodzi ten fragment: "A ja tańczę drugi dzień, mam swój kwadratowy metr"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE