Pracuje na kopalni i jest DJ-em. Patryk Bielowicz zamierza odwiedzić swoich fanów w Azji

i

Autor: archiwum Patricka Moreno

Wiadomości

Pracuje na kopalni i jest DJ-em. Patryk Bielowicz zamierza odwiedzić swoich fanów w Azji

Patryk Bielowicz na co dzień pracuje pod ziemią, w kopalni Ziemowit. Jego pasją jest także muzyka. Znany jest pod pseudonimem Patrick Moreno i robi karierę w Azji. Jeszcze w styczniu wybiera się do Japonii, aby spotkać się ze swoimi fanami. W planach na ten rok ma także Chiny oraz Tajwan.

Pracuje na kopalni i jest DJ-em. Znowu jedzie do Azji

Patryk Bielowicz jest inspektorem dołowym w kopalni Piast-Ziemowit należącej do Polskiej Grupy Górniczej. Na dole pracuje od dwunastu lat. W wolnych chwilach zajmuje się z kolei muzyką. Znany jest pod pseudonimem Patrick Moreno. 

Od 15 roku życia komponuje i produkuje własne utwory. Tworzy muzykę klubową w nurcie progressive house, bass house czy EDM (electronic dance music). Bardzo popularny jest w krajach azjatyckich. 

Miał już okazję występować w Japonii oraz Chinach. Na koncerty przyszło sporo osób. Dlatego jeszcze w styczniu wybiera się on ponownie do Japonii, aby spotkać się ze swoimi fanami. 

– W Japonii zagram w Tokio, Kioto i Osace. Wiosną planuję polecieć do Chin i Tajwanu – zdradza swoje plany Patrick Moreno, który obecnie pracuje nad najnowszym utworem dla amerykańskiej wytwórni. Ma się on ukazać w marcu tego roku.