Straż Pożarna

i

Autor: Pixabay.com

Pożar restauracji w ośrodku wypoczynkowym Słoneczny Brzeg. Jedna osoba poszkodowana

W środę, 22 lutego 2023 r., w miejscowości Zawady (pow. kłobucki) doszło do pożaru dachu restauracji w ośrodku wypoczynkowym Słoneczny Brzeg. Ewakuowano 7 osób. Jedna osoba została poszkodowana.

W środę, 22 lutego, w miejscowości Zawady, przy ul. Wypoczynkowej w ośrodku wypoczynkowym Słoneczny Brzeg po godzinie 14.00 zapalił się dach. Na miejscu interweniowało 7 zastępów straży pożarnej. Pracownicy restauracji ewakuowali się przed przyjazdem strażaków. Jedną z osób zajął się zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu działały 3 zastępy PSP i 4 zastępy OSP. Mieliśmy do czynienia z pożarem pokrycia dachowego. Pożar pojawił się na styku przewodu kominowego z dachem tego budynku restauracyjnego. W środku było 7 pracowników, nie było żadnych klientów. Jedna osoba została poszkodowana. Była to osoba, która chciała wygarnąć i zabezpieczyć palenisko kominka i trochę podtruła się dymem. Sytuacja jest opanowana – mówi dla Eski mł. bryg. mgr Mariusz Gosławski z komendy PSP w Kłobucku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE