Potrącenie za potrąceniem. W Landku 65-latka wjechała w policjanta. Trafił do szpitala

2022-12-07 7:33
Potrącenie za potrąceniem. W Landku 65-latka wjechała w policjanta. Trafił do szpitala
Autor: Archiwum Potrącenie za potrąceniem. W Landku 65-latka wjechała w policjanta. Trafił do szpitala

We wtorek w powiecie cieszyńskim doszło do dwóch groźnie wyglądających potrąceń. Jednym z poszkodowanych jest bielski policjant, w którego wjechała 65-letnia kobieta.

We wtorek 6 grudnia około godz. 17 doszło do potrącenia 29-latka, który znajdował się na jezdni bez znaków odblaskowych. Mężczyznę potrącił kierowca samochodu mercedes sprinter. Jak podaje portal bielskiedrogi.pl, według świadków 29-latek chwilę wcześniej wyszedł z lokalu gastronomicznego, gdzie wraz ze znajomymi spożywał alkohol. Z powodu tego wypadku droga wjazdowa do Chybia była nieprzejezdna, więc cieszyńska policja musiała zorganizować objazdy. O pomoc poprosili bielską komendę. W centrum miejscowości Landek stanął jeden z patroli bielskiej drogówki, by przekierować ruch na objazd przez Iłownicę i Pierściec.

Jak nieoficjalnie ustalił portal bielskiedrogi.pl, w pewnym momencie w jednego z policjantów wjechała 65-letnia kobieta kierująca citroenem. Funkcjonariusz bielskiej drogówki od razu trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były poważne, a samo potrącenie może teraz zostać zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 65-latka została ukarana mandatem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE