Policjanci zlikwidowali samochodową dziuplę

i

Autor: Śląska Policja

Przestępczość samochodowa

Policjanci zlikwidowali samochodową dziuplę

Policjanci zlikwidowali samochodową dziuplę. Stróże prawa zabezpieczyli części pochodzące z kradzionych na terenie Śląska i województwa łódzkiego pojazdów. Wartość strat oszacowano na ok. 500 tys. zł.

Policjanci zlikwidowali samochodową dziuplę

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości samochodowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, powiązali działalność jednej z firm działającej na terenie Śląska z procederem przestępczości samochodowej.

Kryminalni wraz z pracownikami katowickiego laboratorium kryminalistycznego oraz będzińskimi policjantami skontrolowali firmę, która zajmowała się demontażem luksusowych samochodów, a następnie odsprzedażą odzyskanych podzespołów.

W trakcie działań zabezpieczono kluczowe elementy pojazdów jak karoserie, silniki, skrzynie biegów, które pochodziły z kradzieży samochodów dokonanych na terenie Śląska i województwa łódzkiego. Wartość strat oszacowano na pół miliona złotych. Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie wyjaśniają okoliczności procederu miejscowej firmy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE