Pilne! Nie działają strony internetowe polskiej policji w całej Polsce. Kiedy usuną awarię?

i

Autor: Archiwum Pilne! Nie działają strony internetowe polskiej policji w całej Polsce. Kiedy usuną awarię?

Wydarzenia

Pilne! Nie działają strony internetowe polskiej policji w całej Polsce. Kiedy usuną awarię?

Osoby korzystające ze stron polskiej policji w piątek 22 września mocno się zdziwili, bowiem wpisując adres internetowy strony się nie wyświetlają. Powód? Doszło do awarii, która dotknęła wszystkie serwisy policyjne w Polsce.

Strony policji padły. Jak długo potrwa awaria?

W piątek 22 września strony internetowe polskiej policji przestały działać. Awaria trwa co najmniej od godz. 10 i jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie usunięta. Jak dowiedzieliśmy się od zespołu prasowego śląskiej policji, awaria może zostać usunięta do godziny, ale nie jest wykluczone, że potrwa jeszcze nawet trzy. Powód awarii nie jest znany, ale jak się dowiedzieliśmy, dla polskiej policji to nie pierwszyzna. - Takie coś zdarza nam się nawet kilka razy w roku. Czasem trwa to godzinę, czasem dłużej, ale dzisiaj na pewno jeszcze strony zaczną działać - poinformował zespół prasowy. 

Na stronach policji znajdują się informacje nie tylko o działaniach podejmowanych przez służby. To też witryna, gdzie mieszkańcy poszczególnych miejscowości znajdują kontakt do swoich dzielnicowych, numery telefonów do instytucji, które mogą im pomóc np. w przypadkach domowej przemocy, jak również informacje choćby o rekrutacji do policji. 

Strony policji padły. Jak długo potrwa awaria?

i

Autor: Printscreen Strony policji padły. Jak długo potrwa awaria?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE