Pijana matka jechała z czwórką dzieci. Wjechała w ogrodzenie. Czterolatek w szpitalu

2022-09-02 11:47
Pijana matka jechała z czwórką dzieci
Autor: slaska.policja.pl Pijana matka jechała z czwórką dzieci. Uderzyła w ogrodzenie

Policjanci z Rybnika zatrzymali w czwartek 42-latkę, która nie dość, że jechała pijana, to w samochodzie przewoziła czwórkę dzieci. Jedno z nich trafiło do szpitala.

W czwartek rybniccy policjanci zatrzymali 42-letnią kobietę, która jechała samochodem marki Renault będąc pod wpływem alkoholu. Co gorsza, wiozła w samochodzie czwórkę dzieci w wieku 4, 8, 10 i 13 lat. W pewnym momencie kobieta straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w ogrodzenie. W wyniku zderzenia poszkodowany został najmłodszy chłopczyk, który z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala na obserwację.

Do wypadku policję wezwał świadek, który tuż po zdarzeniu zatrzymał pijaną kobietę. Zatrzymanie ułatwił fakt, że kobieta miała aż 3,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się również, że pijana matka miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a w samochodzie brakowało fotelików ochronnych dla dzieci. O jej dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE