PGG obniża limity na zakup węgla. Ile ton można kupić jednorazowo?

i

Autor: pixabay.com PGG obniża limity na zakup węgla. Ile ton można kupić jednorazowo?

Wiadomości

PGG wprowadza do sprzedaży pojedyncze worki węgla. Klienci nie muszą już kupować całej palety

Polska Grupa Węglowa poinformowała, że klienci mogą kupować już pojedyncze worki węgla zamiast całych palet. Od 20 lutego w e-sklepie PGG można zaopatrzyć się w worki groszków Pieklorz, Karolinka i Karlik.

PGG zmienia zasady sprzedaży węgla. Nie trzeba już kupować całych palet

Polska Grupa Górnicza postanowiła wprowadzić do sprzedaży w e-sklepie pojedyncze worki węgla zamiast całych palet. Od wtorku, 20 lutego dostępną są worki groszków: Pieklorz, Karolinka i Karlik. Opał w workach o wadze 20 kg klienci mogą odbiorą w dwóch lokalizacjach - w kopalniach w Rybniku i w Woli.

Jak zaznacza PGG, podobny sposób sprzedaży małych ilości węgla w sklepie internetowym zastosowano w minionych latach.

PGG wprowadza do sprzedaży pojedyncze worki węgla

W e-sklepie PGG do tej pory było można kupić co najmniej jedną tonę opału, czyli paletę, na której zapakowano 50 worków z groszkiem. Obecna dodatkowa oferta pozwala zaopatrzyć się w pojedynczy 20-kilogramowy worek węgla, pod warunkiem odbioru towaru bezpośrednio w jednej z dwóch kopalń.

Groszek Plus Pieklorz, o uziarnieniu 5-25 mm, wydawany będzie w Ruchu Chwałowice kopalni ROW w Rybniku przy ul. Przewozowej 4, punkt czynny w godzinach od 8 do 16 (telefon 32 739 32 26).

Groszek Premium Karolinka i groszek Plus Karlik, o uziarnieniu 5-25 mm, dostępne będą w Ruchu Ziemowit kopalni Piast-Ziemowit w Woli przy ul. Kopalnianej 10 (wjazd od ul. Międzyrzeckiej). Magazyn w Woli otwarty będzie w godzinach od 6.30 do 21 (telefon 32 717 2772).

QUIZ Co się dzieje zimą na Śląsku? Czy znasz te słowa i zwroty?

Pytanie 1 z 10
Zimą na Śląsku fest suje, to znaczy