Paulina Pigan z Rudy Śląskiej wystepuje w drugim sezonie popularnego programu "Down the Road". Kiedy premiera?

2021-02-15 12:19
Paulina Pigan z Rudy Śląskiej wystepuje w drugim sezonie popularnego programu Down the Road. Kiedy premiera?
Autor: Materiały prasowe TTV

Paulina Pigan z Rudy Śląskiej znalazła się wśród uczestników drugiej edycji programu "Down the Road". To popularne show, w którym Przemek Kossakowski podróżuje przez Europę z osobami z zespołem Downa. Premiera drugiego sezonu programu zaplanowana jest na niedzielę, 21 lutego 2021 roku.

Paulina Pigan z Rudy Śląskiej w drugim sezonie "Down the Road". Premiera drugiego sezonu 21.02.2021 roku

Na niedzielę, 21 lutego w telewizji TTV zaplanowano premierę drugiego sezonu programu "Down the Road". Przedpremierowe odcinki można już oglądać w playerze, ale telewizyjna premiera dopiero przed nami.

"Down the Road" to bardzo popularny program, który podczas emisji pierwszego sezonu cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Program polega na tym, że szóstka osób z zespołem Downa wyrusza w podróż z dziennikarzem Przemkiem Kossakowski. Uczestnicy dzięki tej podróży przełamują swoje bariery i udowadniają, że osoby z zespołem Downa wcale nie są gorsi od tych pozbawionych dodatkowego chromosomu.

W pierwszym sezonie programu jedną z uczestniczek była pochodząca ze Szczyrku Dominika Kasińska. Z kolei w drugim sezonie pojawia się Paulina Pigan z Rudy Śląskiej.

QUIZ. Atrakcje turystyczne miast Europy. Wiesz, w jakim mieście możesz je zobaczyć? Aż 15 pytań

Pytanie 1 z 15
Góra Gellerta znajduje się w...

Drugi sezon programu "Down the Road" ma mieć 12 odcinków. Tak wygląda skład uczestników:

  • Paulina Pigan,
  • Paulina Rakowska,
  • Paulina Ochocka,
  • Szymon Grzech,
  • Janek Skiba,
  • Adam Wdówka.

W pierwszym sezonie programu uczestnicy wraz z Przemkiem Kossakowskim byli w Niemczech, Austrii, Słowenii i we Włoszech. Tym razem ekipa "Down the Road" podróżowała po Chorwacji oraz Grecji.

Dzikie tłumy na Krupówkach w Zakopanem, czyli poszły konie po betonie. Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE