Para morsów z Katowic weźmie ślub w lodowatej wodzie. To musi być prawdziwa miłość

2019-12-18 12:21
Artur i Iza z Katowic powiedzą sobie Tak podczas zlotu morsów w Mielnie
Autor: materiały prasowe Artur i Iza z Katowic powiedzą sobie "Tak" podczas zlotu morsów w Mielnie

Co za historia. Izabela i Artur to para z Katowic, która zamierza wziąć ślub w lodowatej wodzie podczas Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie. Przyszli małżonkowie powiedzą sobie sakramentalne "Tak", a następnie wskoczą do baaardzo zimnego Bałtyku. Poznajcie szczegóły tej niezwykłej ceremonii na slask.eska.pl.

Para morsów z Katowic weźmie ślub w lodowatej wodzie

Ta historia jest dowodem na to, że miłość to wielka siła. Na początku przyszłego roku w Mielnie odbędzie Międzynarodowy Zlot morsów. Blisko 6 tysięcy osób równocześnie wskoczy do przeraźliwie zimnej wody. Dla wprawnych morsów taka kąpiel w lodowatym Bałtyku to czysta przyjemność.

Zlot morsów to jednak nie tylko kąpiel w zimnych wodach Bałtyku, ale też biegi, bale i wspólne śniadania. Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Zlotu morsów nie zabraknie śląskiego akcentu, bowiem pewna para z Katowic zamierza powiedzieć sobie sakramentalne "tak" podczas lodowatej morsowej kąpieli. Izabela i Artur doskonale wiedzą jak to jest przeżywać piękne chwile w morsowej scenerii. Para na zeszłorocznym zlocie się zaręczyła i w tym roku zamierza kontynuować piękne miłosne chwile.

Niezwykły ślub pary morsów z Katowic odbędzie się 8 lutego. Ślubu udzieli burmistrz Mielna pani Olga Roszak-Pezała. O sprawie napisał Super Express

Międzynarodowy Zlot morsów odbędzie się w Mielnie od 6 do 9 lutego 2020 roku. Patronem medialnym imprezy jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE