Groźna kolizja DK 81 w Orzeszu

i

Autor: Policja Mikołów

Orzesze

Oszukać przeznaczenie w Orzeszu. Osobówka całkowicie zmiażdżona, kierowca cały [GALERIA]

Kierowca osobowego citroena może mówić o ogromnym szczęściu. 36-latek podczas jazdy na DK 81 w Orzeszu zagapił się i wjechał w tył stojącego na drodze pojazdu ciężarowego. Przód samochodu został całkowicie zmiażdżony, ale mężczyźnie nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w środę 20 września około godz.15 na DK 81 w Orzeszu. Kierowca citroena C2 jechał prawym pasem w kierunku Wiślanki. W pewnym momencie zagapił się i najechał na tył pojazdu ciężarowego, który stał na drodze oznakowany trójkątem ostrzegawczym.

- Z samochodu osobowego pozostał wrak, na szczęście kierowcy nic się nie stało. Mężczyzna wysiadł z samochodu i poszedł do karetki o własnych siłach. Był trzeźwy w momencie zdarzenia. Został już ukarany mandatem za spowodowanie kolizji - mówi aspirant Ewa Sikora z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Groźna kolizja DK 81 w Orzeszu. Kierowca osobowego citroena wbił się w tył pojazdu ciężarowego: 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE