Ostatnie bilety na mecz Polska - Brazylia w siatkówce na Mistrzostwach Świata

2022-09-10 13:17
Siatkówka, Kamil Semeiuk, MŚ siatkarzy
Autor: FIVB Kamil Semeniuk podczas MŚ 2022

Mecz Polska - Brazylia w Katowicach odbędzie się w sobotę 10 września 2022. Godzina meczu uległa zmianie. Są jeszcze ostatnie bilety na półfinał Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w oficjalnej cenie od 149 zł do 449 zł. Kibice sprzedają bilety nawet po 1800 zł.

Siatkówka Katowice Spodek 2022

Mecz Polska - Brazylia to półfinał Mistrzostw Świata w siatkówce 2022. Siatkarze zagrają go w Spodku w Katowicach o zmienionej godzinie 18.00. To tutaj siatkarska atmosfera jest najlepsza! Polacy przystępują do meczu w roli faworyta, jednak pokonanie Brazylii będzie bardzo trudnym zadaniem. Tym większa rola siatkarskich kibiców, którzy powinni wypełnić Spodek do ostatniego miejsca, aby dopingować biało-czerwonych.

Ostatnie bilety na półfinał Polska - Brazylii trafiają właśnie do sprzedaży.

Polska - Brazylia bilety na mecz w Katowicach

Reprezentacja Polski w siatkówce pokonała w ćwierćfinale drużynę USA w dramatycznych okolicznościach. Po wygraniu dwóch setów, przyszły kolejne dwa sety słabszej gry spowodowanej zwłaszcza własnymi błędami i zaskakującymi decyzjami sędziego. O zwycięstwo trzeba było walczyć w tie-breaku. Ostatecznie Polska pokonała USA 3:2.

Reprezentacja Brazylii z kolei gładko przeszła ćwierćfinał pokonując Argentynę 3:1. To był rewanż za przegrany mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

W sobotę o godz. 18.00 rozpocznie się półfinał Polska - Brazylia. Bilety na mecz są do kupienia na stronie e-bilet Jeśli za pierwszym razem nie uda się kupić, warto zapisać się do newslettera i zaczekać na bilet ze zwrotów.

Półfinał Polska - Brazylia

Bilety kosztują w zależności od sektora od 149 zł do 449 zł

Dla niecierpliwych kibiców są dostępne bilety także w sprzedaży z ręki do ręki. Tutaj cena niestety jest znacznie wyższa - około 1000 zł za miejsce. Najdroższe bilety kosztują nawet 1800 zł.

Zobacz

Kibiców, którzy chcą za wszelką cenę kupić bilet na półfinały Mistrzostw Świata w siatkówce nie brakuje.

Jakub Kochanowski ocenia formę kadry siatkarzy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE