Siatkówka, Kamil Semeiuk, MŚ siatkarzy

i

Autor: FIVB Kamil Semeniuk podczas MŚ 2022

Ostatnie bilety na mecz Polska - Brazylia w siatkówce na Mistrzostwach Świata

Mecz Polska - Brazylia w Katowicach odbędzie się w sobotę 10 września 2022. Godzina meczu uległa zmianie. Są jeszcze ostatnie bilety na półfinał Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w oficjalnej cenie od 149 zł do 449 zł. Kibice sprzedają bilety nawet po 1800 zł.

Siatkówka Katowice Spodek 2022

Mecz Polska - Brazylia to półfinał Mistrzostw Świata w siatkówce 2022. Siatkarze zagrają go w Spodku w Katowicach o zmienionej godzinie 18.00. To tutaj siatkarska atmosfera jest najlepsza! Polacy przystępują do meczu w roli faworyta, jednak pokonanie Brazylii będzie bardzo trudnym zadaniem. Tym większa rola siatkarskich kibiców, którzy powinni wypełnić Spodek do ostatniego miejsca, aby dopingować biało-czerwonych.

Ostatnie bilety na półfinał Polska - Brazylii trafiają właśnie do sprzedaży.

Polska - Brazylia bilety na mecz w Katowicach

Reprezentacja Polski w siatkówce pokonała w ćwierćfinale drużynę USA w dramatycznych okolicznościach. Po wygraniu dwóch setów, przyszły kolejne dwa sety słabszej gry spowodowanej zwłaszcza własnymi błędami i zaskakującymi decyzjami sędziego. O zwycięstwo trzeba było walczyć w tie-breaku. Ostatecznie Polska pokonała USA 3:2.

Reprezentacja Brazylii z kolei gładko przeszła ćwierćfinał pokonując Argentynę 3:1. To był rewanż za przegrany mecz o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

W sobotę o godz. 18.00 rozpocznie się półfinał Polska - Brazylia. Bilety na mecz są do kupienia na stronie e-bilet Jeśli za pierwszym razem nie uda się kupić, warto zapisać się do newslettera i zaczekać na bilet ze zwrotów.

Półfinał Polska - Brazylia

Bilety kosztują w zależności od sektora od 149 zł do 449 zł

Dla niecierpliwych kibiców są dostępne bilety także w sprzedaży z ręki do ręki. Tutaj cena niestety jest znacznie wyższa - około 1000 zł za miejsce. Najdroższe bilety kosztują nawet 1800 zł.

Zobacz

Kibiców, którzy chcą za wszelką cenę kupić bilet na półfinały Mistrzostw Świata w siatkówce nie brakuje.

Jakub Kochanowski ocenia formę kadry siatkarzy