Odwiedź tarnogórskie zabytki UNESCO i skorzystaj z promocji

i

Autor: SMZT

Tarnowskie Góry

Odwiedź tarnogórskie zabytki UNESCO i skorzystaj z promocji. Lokalna organizacja przygotowała specjalną ofertę

Tarnogórskie zabytki z listy światowego dziedzictwa UNESCO można zwiedzać, a później... skorzystać z oferty promocyjnej lokalnej organizacji turystycznej Miasta Gwarków. To m.in. rabaty na usługi hotelarskie czy zniżki w restauracjach.

Oferta promocyjna lokalnej organizacji turystycznej Miasta Gwarków trwa

O ofercie poinformowało na facebookowym profilu Sztolni Czarnego Pstrąga Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej (SMZT), które zarządza zabytkami z listy UNESCO.

- Kup bilet do Zabytkowej Kopalni Srebra lub Sztolni Czarnego Pstrąga i skorzystaj z rabatów. Najlepsze restauracje, kawiarnie, hotele i atrakcje turystyczne w Tarnowskich Górach, Bytomiu, Zbrosławicach i okolicach czekają ze swoimi ofertami. To m.in. rabaty na usługi hotelarskie lub zniżki na dania w restauracjach. Do zobaczenia w Miastach Gwarków - czytamy w komunikacie. 

To jednak nie wszystko. Również przejazdy Górnośląskimi Kolejami Wąskotorowych lub specjalne spacery tematyczne po Bytomiu upoważniają do jednokrotnego skorzystania z promocji u każdego z partnerów lokalnej organizacji turystycznej Miasta Gwarków. Trzeba to zrobić w ciągu siedmiu dni od wizyty w wymienionych atrakcjach. Z reguły są to zniżki w wysokości 10 proc.!

Przypomnijmy, że organizacja została powołana do życia pod koniec 2021 roku. Wszystko po to, aby promować walory turystyczne pogórniczych zabytków wpisanych na listę UNESCO.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE