O włos od tragedii w Mikołowie. 19-letni motocyklista cudem uszedł z życiem

i

Autor: KPP Mikołów

Mikołów

O włos od tragedii. Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w przepust

To, że 19-latkowi nie stało się nic poważnego, zakrawa o prawdziwy cud. Motocyklista był przytomny i doznał jedynie ogólnych potłuczeń.

Dzisiaj rano (25.08) w Mikołowie doszło do bardzo groźnego wypadku. 19-letni kierowca motocyklu suzuki jechał ul. Korfantego w stronę DK 44. Gdy znalazł się na łuku drogi, wypadł z trasy i uderzył w betonowy przepust. W ułamku sekundy jednoślad zamienił się we wrak. Rura wydechowa i siedzenie zostały całkowicie zmiażdżone.

Fatalny poranek w Mikołowie. To cud, że 19-latek uszedł z życiem: 

To wręcz cud, że młody mężczyzna uszedł w życiem ze zdarzenia. 19-latek doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Był przytomny i trzeźwy. Doprowadził do kolizji, ponieważ jechał zbyt szybko. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem i punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny motocyklu.

W której polskiej miejscowości o nietypowej nazwie powinieneś mieszkać?

Pytanie 1 z 6
Czy w miejscowości, w której mieszkasz żyje Ci się dobrze?
Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE