Napad na pocztę w Rybniku. Zamaskowany mężczyzna, grożąc nożem zażądał pieniędzy

2023-01-25 10:00
Policja
Autor: Radio ESKA

We wtorek, 24 stycznia 2023 r., w placówce pocztowej przy ul. Ignacego Mościckiego w Rybniku doszło do napadu z użyciem noża. Zamaskowany mężczyzna ukradł około 350 zł. Policja prowadzi poszukiwania sprawcy.

We wtorek, 24 stycznia, o godzinie 15.20 policjanci z rybnickiej komendy otrzymali zgłoszenie pochodzące z alarmu napadowego placówki pocztowej w rybnickim Niewiadomiu.

Skradziono 350 zł!

Po przybyciu na miejsce okazało się, że zamaskowany mężczyzna grożąc 40-letniej pracownicy poczty zażądał od niej wydania pieniędzy. Łupem złodzieja padło około 350 zł. Policjanci prowadzą poszukiwania napastnika.

We wtorek, o godzinie 15.20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące jednej z placówek pocztowych w Rybniku. Miał do niej wejść zamaskowany mężczyzna, który grożąc nożem zażądał wydania pieniędzy. Następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny – informuje nas oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku st. asp. Bogusława Kobeszko.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE