Mysłowicki policjant z kolejnymi sukcesami w pływaniu. Zdobył cztery złote medale

Autor: KMP Mysłowice

Gratulujemy!

Sierżant Paweł Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach zdobył cztery złote medale podczas XVII Mistrzostw Dolnego Śląska w Pływaniu Masters, Puchar Polski Masters w Bielawie. To kolejne jego sukcesy w tej dyscyplinie.

Mysłowicki policjant z kolejnymi sukcesami w pływaniu

W Bielawie odbyły się XVII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Masters, Puchar Polski Masters. Policjant z Mysłowic sierżant Paweł Jankowski zdobył cztery złote medale w następujących kategoriach:

• w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z rezultatem 24,30 s;
  • w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100 metrów stylem zmiennym z rezultatem 58,99 s;
  • w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym z rezultatem 56,40 s;
  • w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100 metrów stylem dowolnym z rezultatem 51,85 s;

W zawodach, które odbyły się w dniach od 15 do 16 kwietnia, wzięło udział 144 uczestników.

- Nie są to pierwsze i mamy nadzieję, nie ostatnie sukcesy sportowe Pawła, który w codziennej służbie dba o bezpieczeństwo mieszkańców Mysłowic, a w czasie wolnym zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do pływania próbuje zarazić też innych - napisała Komenda Miejska Policji w Mysłowicach.