Mieszkaniec Częstochowy pomyślał, że to Czas na milion. I wydrapał sobie pieniądze. Dosłownie

i

Autor: Archiwum/Super Express Mieszkaniec Częstochowy pomyślał, że to "Czas na milion". I wydrapał sobie pieniądze. Dosłownie

Szczęście

Mieszkaniec Częstochowy pomyślał, że to "Czas na milion". I wydrapał sobie pieniądze. Dosłownie

W poniedziałek 22 kwietnia w Częstochowie szczęśliwiec "zarobił" okrągły milion złotych. W jaki sposób? Zagrał w zdrapce "Czas na milion" i jak się okazało, mistrzowsko wydrapał swoją wygraną.

W Częstochowie wydrapano sobie milion złotych

W Centrum Handlowym M1 w Częstochowie, które znajduje się przy ul. Kisielewskiego 8/16, jeden z klientów zakupił zdrapkę "Czas na milion". Jak się okazało, była to szczęśliwa zdrapka, dzięki której szczęśliwiec stał się właśnie bogatszy o 1 milion złotych. To druga taka wygrana w loteriach zdrapkowych w tym roku. 

Milionerzy w Lotto mieszkają w Częstochowie

Częstochowa, jak na święte miasto przystało, sprzyja graczom uczestniczącym w grach losowych. W 2017 roku, dokładnie w styczniu, padła tam jedna z najwyższych wygranych w historii Lotto -  7,6 mln zł. Sześć lat później, w 2023 r., również w styczniu, w tym mieście padła wygrana w wysokości 2 mln zł. W grudniu tego samego roku inny szczęśliwiec kupując los w kolekturze na ul. Żyznej na chybił-trafił wygrał 1 mln zł. 

Nie tylko Lotto. Eurojackpot również

W Częstochowie padają nie tylko szóstki w Lotto. Mieszka tam również szczęśliwiec, który we wrześniu 2023 roku zagrał w Eurojackpot, kupując los na chybił-trafił i wygrał nagrodę trzeciego stopnia w wysokości 1.6 mln zł. Szczęśliwy los został kupiony w Carrefourze przy ul. Drogowców 43.