W Częstochowie padła szóstka w Lotto Plus!

i

Autor: archiwum serwisu

Wygrana Lotto

Częstochowa wzbogaciła się o milionera. Padła "szóstka" w Lotto

We wtorek 5 grudnia w losowaniu Lotto Plus padła "szóstka". Szczęśliwe liczby z tego dnia to: 9, 14, 20, 22, 39, 47. Wygrana wynosi milion złotych i trafiła w ręce szczęśliwca z Częstochowy, który zawarł zakład na chybił trafił w punkcie przy ul. Żyznej 1.

To nie pierwsza "szóstka", która padła w Lotto Plus w Częstochowie. Taki wynik odnotowano w 2014 i 2015 roku. Łącznie w mieście padło aż 11 głównych wygranych w Lotto.

Częstochowska wygrana to również nie pierwsza "szóstka", która padła w województwie. W miniony weekend w punkcie Lotto przy ul. Bażantów w Katowicach ktoś trafił "szóstkę" w Lotto. Pod koniec listopada w Radzionkowie padła rekordowa wygrana - w ręce posiadacza zwycięskiego kuponu trafiło ponad 12 milionów złotych.

Żeby zawalczyć o główną nagrodę w Lotto Plus, czyli milion złotych, wystarczy dokupić za złotówkę opcję Plusa do zakładu Lotto. Wtedy kupon bierze udział w losowaniach dwóch gier, dzięki czemu gracz ma większe szanse na wygraną. Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.