Mera. Tu zaprojektujesz wymarzone wnętrze. Profesjonalni architekci zadowolą najbardziej wymagających

2022-01-17 7:00
Mera. Tu zaprojektujesz wymarzone wnętrze. Profesjonalni architekci gwarantują zadowolenie najbardziej wymagającym
Autor: materiały promocyjne

Wreszcie udało ci się znaleźć mieszkanie marzeń i zastanawiasz się, w jakim stylu je urządzić? A może otwierasz lokal i potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu niepowtarzalnego wnętrza? Zwróć się do specjalistów. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów oraz designerów czeka na ciebie w biurze projektowym Mera.

Biuro projektowe Mera tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów wnętrz, który gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagających. Projektanci biorą pod uwagę nie tylko praktyczne rozwiązania i wiodące trendy, ale przede wszystkim indywidualne upodobania klientów - tworząc dzięki temu spójną całość, a przy tym zachowując jej funkcjonalność.

Projektanci Mery wyróżniają się ogromnym doświadczeniem i znajomością światowych trendów z zakresu nowości, innowacji i designu. Jednym ze źródeł, z których czerpią najnowsze informacje, są międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz.

Ze względu na ciągłe powiększanie zespołu firma Mera zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. W ofercie biura projektowego Mera klienci znajdą nie tylko projekty łazienek, ale całego domu, mieszkania, tarasu, elewacji, biura, hoteli i wiele innych. Przykładowe aranżacje łazienkowe możesz zobaczyć tutaj: https://mera.eu/kategorie-aranzacji/lazienka/

Wizytówką i najlepszym portfolio firmy Mera są przede wszystkim oddziały firmowe, za których projekty wnętrz odpowiedzialni są w całości projektanci firmy. Również za projekt najnowocześniejszej i największej galerii Mera w Bielsku – Białej.

Mera. Tu zaprojektujesz wymarzone wnętrze. Profesjonalni architekci gwarantują zadowolenie najbardziej wymagającym
Autor: materiały promocyjne

Galerie wnętrz Mera

Oprócz biura projektowego warto odwiedzić także salony Mera, w których znaleźć można tysiące inspiracji oraz przepiękne materiały wyposażenia wnętrz. Wybór produktów jest tak duży, że każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo profesjonalni doradcy pomogą w podjęciu najodpowiedniejszej decyzji w wyborze najlepszych rozwiązań.

Oddziały firmy mera obecne są w trzech miastach: Tychach, Katowicach oraz w Bielsku-Białej, gdzie od 2017 roku znajduje się  galeria wnętrz o powierzchni 4 tys. m2 – to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. W salonach dostępny jest duży wybór płytek ceramicznych, w tym wielkich formatów, niepowtarzalne wzory mozaiek, beton architektoniczny, tapety najlepszych producentów, ozdobne dekory, nowoczesne oświetlenie, lustra oraz oczywiście wyposażenie łazienek. Kilka lat temu Mera kojarzona była głównie z płytkami, wyposażeniem łazienek, oświetleniem, narzędziami oraz materiałami budowlanymi. Teraz markę i rozpoznawalność również, jako Mera Meble.

Mera zaprasza

Z oferty firmy Mera skorzystasz odwiedzając zarówno galerie stacjonarne, jak również sklep internetowy. Sporo inspiracji znajdziesz także na firmowym fanpage'u oraz Instagramie. Mera to również wymiana doświadczeń na facebookowej grupie „URZĄDZAMY WNĘTRZA I OGRODY - śląsk i małopolska”. Jeśli remontujesz lub urządzasz wnętrza, koniecznie dołącz!

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE