Złoto dla mażoretek Scarlet Knurów na Mistrzostwach Świata 2023 w Chorwacji

i

Autor: Scarlet Knurów/FB

Sport

Mażoretki Scarlet Knurów ze złotym medalem Mistrzostw Świata Mażoretek w Chorwacji

2023-10-02 7:45

Brawo! Dziewczyny z zespołu mażoretkowego Scarlet Knurów w kategorii Classic Pompon Juniors na Mistrzostwach Świata Mażoretek w Chorwacji zdobyły pierwsze miejsce.

Złoto dla mażoretek Scarlet Knurów 

Mażoretki Scarlet Knurów na Mistrzostwach Świata Mażoretek w Chorwacji stanęły na najwyższym stopniu podium. Dziewczyny złoty medal zdobyły w kategorii Classic Pompon Juniors. 

To był nasz debiut na zawodach tak dużej rangi i zapamiętamy go go końca życia. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że mogłyśmy konkurować z najlepszymi zespołami na świecie. Dziękujemy Wam za wsparcie i doping" - napisały Scarlet Knurów w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces mażoretek z Knurowa. W tym roku, w maju, także w kategorii Pompon Classic Juniorki, dziewczyny otrzymały tytuł Mistrzyń Polski podczas zawodów, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej.

Trenerką dziewczyn jest Marta Jabłońska.

Zobaczcie poniżej WYSTĘP konkursowy, dekorację medalową oraz ZDJĘCIA. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE