Matura próbna 2023 - Matematyka. Mamy arkusze zadań

2022-09-29 10:30

W czwartek 29 września o godz. 9 maturzyści przystąpili do matury próbnej z matematyki. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała już arkusze zadań z matematyki. Zobacz, co się w nich znalazło.

Matura próbna matematyka 2023 - odpowiedzi, arkusze i zadania przydadzą się uczniom, którzy nie przystępowali do egzaminu i nie wiedzą, jak prezentuje się próbna matura matematyka 2023. Ministerstwo Edukacji i Nauki wprowadziło kilka istotnych zmian, więc znajomość nowego arkusza przyda się przed głównym egzaminem w maju. Ostatecznie dla samych zdających, ale również nauczycieli ważne są wyniki próbnej matury 2023. Nie podlegają one ocenie, a jedynie pokażą one, jaki stan wiedzy mają przyszli absolwenci, co trzeba jeszcze nadrobić, a z czym poszczególni uczniowie radzą sobie najlepiej.

O godz. 9 w czwartek 29 września rozpoczęła się próbna matura z matematyki. Ma ona pomóc maturzystom w przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości, do którego przystąpią w maju 2023 roku. Co się znalazło w arkuszach zadań z matematyki? Sprawdźcie w galerii. 

Matura próbna 2023 z języka polskiego - odpowiedzi

Odpowiedzi do matury próbnej 2023 z matematyki na poziomie podstawowym Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje w piatek, 29 września, na stronie internetowej www.cke.gov.pl.